O firmie

Szamba naszej firmy posiadają APROBATĘ TECHNICZNĄ INSTYTUTU TECHNIKI BUDOWLANEJ “ITB”. 

Produkowane seryjnie przez nas szamba betonowe i oferowane do sprzedaży zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych mogą być legalnie wprowadzane do obrotu.

Wybierając szamba z APROBATĄ TECHNICZNĄ INSTYTUTU TECHNIKI BUDOWLANEJ „ITB” unikniesz problemów z odbiorem budynku.

Firma nasza posiada duże zaplecze techniczne oraz transportowe, dzięki czemu szamba betonowe mogą być przetransportowane na miejsce samochodami ciężarowymi wyposażonymi w dźwig. Jest to ogromny atut pozwalający obniżyć Państwa koszty związane z tą inwestycji Oprócz transportu świadczymy usługi takie jak: montaż zbiorników w wykopie, wypoziomowanie i uszczelnienie na miejscu poszczególnych elementów takich jak (uszczelnienie płyty, kominka). Współpracujemy z firmami hydraulicznymi i koparkowymi na teranie całego kraju. Na każdym etapie współpracy z nami klient otoczony jest profesjonalnymi wskazówkami na jakim etapie znajduje się jego zamówienie. Dzięki temu, że ogromna liczba klientów korzysta z naszych usług bez problemu w ramach transportu łączonego dostarczamy zbiornik do klienta w zaledwie kilka dni od jego zamówienia (2-5 dni roboczych) w każdym miejscu w Polsce. Pozwala to na kolejne obniżenie kosztów. Transport i montaż szamb oferujemy do województw: dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie.

Większe miasta w których oferujemy montaż i transport szamba: Poznań, Szczecin, Wrocław, Bydgoszcz, Toruń, Białystok, Rzeszów, Zielona Góra, Gdańsk, Warszawa, Kielce, Lublin, Gorzów Wielkopolski, Łódź, Kraków, Opole, Katowice, Olsztyn, Poznań,  Kalisz, Tarnów.

Kontakt:

Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku w godzinach od 8-20 oraz w sobotę od 9-17.

Telefon: +48 668 816 298

E-mail: szamba_betonowe@onet.pl

Zamówienie realizujemy w terminie od dwóch do pięciu dni roboczych!

Baza stron - plakacik.eu Dodaj Stronę Katalog Gazets.pl Rozglaszam.pl Katalog SEO (moderowany) www.h2ox2.com Katalog stron internetowych Sznurkownia Darmowy katalog stron Katalog stron internetowych Sznurkownia